Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne w Jachrance – 5 sal konferencyjnych, 99 miejsc noclegowych i świetna restauracja na uroczyste przyjęcia!

Możliwość komentowania Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne w Jachrance – 5 sal konferencyjnych, 99 miejsc noclegowych i świetna restauracja na uroczyste przyjęcia! została wyłączona

Jachranka to malownicza wieś położona niedaleko Warszawy, czyniąc ją idealnym miejscem na wypad za miasto. Nowością w okolicy jest Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne, które powstało w ramach celu rozwoju lokalnej społeczności biznesowej.

Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Oferuje pięć sal konferencyjnych o różnych gabarytach, a także efektywne i nowoczesne infrastruktury techniczne. Dzięki temu Centrum może pomieścić od 25 do nawet 500 osób, usprawniając organizację dużych eventów.

Centrum posiada również 99 miejsc noclegowych. Pokoje są estetycznie urządzone i wyposażone we wszystkie potrzebne udogodnienia, począwszy od bezprzewodowego dostępu do internetu, a skończywszy na telewizorze LCD.

Goście mają także dostęp do restauracji serwującej autorskie menu na bazie lokalnych produktów świeżych i sezonowych. Do tego bogata oferta win i innych alkoholi sprawia, że restauracja stanowi idealne miejsce do urządzenia uroczystych przyjęć.

Niewątpliwie Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne w Jachrance zyskuje sobie coraz więcej sympatyków i pozostaje popularną destynacją służbowych spotkań biznesowych czy imprez prywatnych.

Jeżeli szukasz profesjonalnego miejsca na szkolenia lub organizacje imprezy – Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne jest doskonałym rozwiązaniem! Z dostępem do pięciu sal konferencyjnych, 99 miejscem noclegowym oraz restauracji oferujacej autorskie menu i bogaty wybór win z całego świata – nikt się nie zawiedzie!

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Jachrance jest idealnym miejscem do organizacji imprez służbowych i okolicznościowych. Całoroczny dwugwiazdkowy obiekt, znajdujący się tuż obok trasy E7, pozwala na łatwy i szybki dostęp do tego doskonałego miejsca.

Centrum oferuje 5 przestronnych sal konferencyjnych, dzięki którym możemy zorganizować spotkania dla każdego typu grupy. W skład każdej sali wchodzą klimatyzator, rzutnik, ekran i dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej. Ponadto, obiekt posiada profesjonalną obsługę techniczną, by wsparć zarówno organizatorów, jak i uczestników spotkań.

Jachranka oferuje również 99 miejsc noclegowych w pokojach 1-osobowych i 2-osobowych z pełnym wyposażeniem. Każdy pokój posiada swoje osobne łazienki i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Goście mogą również korzystać ze specjalnie przygotowanego aneksu kuchennego i restauracji, w której podawane są dania tradycyjnej polskiej kuchni.

Nasza restauracja to miejsce idealne na przygotowanie uroczystych przyjęć. Zespół opiniuje menu według indywidualnych potrzeb gości, gwarantując im najwyższe standardy obsługi gastronomicznej. Opracowaliśmy również kilka specjalnych ofert cateringowych ofert: light lunch, quick lunch i system bufetu.

Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego w Jachrance! Posiadamy wszystko to, co potrzebne do perfekcyjnego przygotowania Twoje imprezy!

Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne w Jachrance to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, konferencji i szkoleń. Co jest najważniejsze? Centrum oferuje pięć luksusowych sal konferencyjnych z nowoczesnym zapleczem technicznym, 99 miejsc noclegowych oraz restaurację na uroczyste przyjęcia.

W salach konferencyjnych zebrani mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu audiowizualnego i technologii bezprzewodowych. Organizatorzy spotkań mają do dyspozycji dużą przestrzeń do organizacji gier i prelekcji, salę komputerową wyposażoną w projektory i różnorodne urządzenia multimedialne. Oprócz tego, istnieje możliwość uruchomienia systemu telekonferencji. Sala gastronomiczna została wyposażona w aneks kuchenny, co pozwala na samodzielną realizację szkoleń gastronomicznych.

Nocleg w Centrum Szkoleniowo – Konferencyjacne Jachranka jest bardzo komfortowy i nprawdziwego luksusu. Każdy z 99 pokojów jest klimatyzowany i wyposażony w dostęp do internetu, telewizję satelitarnq oraz łazienkę z suszarką do włosów. Do wszystkich miejsc rozlokwich się pięciogwiazdkowa restauraja serwujera lokalne specjałlja regionalne jak smażony łosoś czy dania z grilla. Jest też możliwość organizacji przyjadte domowych losagp uroczystego bankietu na terenie centrum.